RN73H1JTTD1131F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1131F50
JLCPCB Part #
C3912529
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS