RN73R1JTTD4871A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD4871A05
JLCPCB Part #
C4121595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS