SG73P1JRTTD7680D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD7680D
JLCPCB Part #
C7078996
Description
-55℃~+155℃ 333mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS