RN732BTTD4071F10
MFR.Part #
RN732BTTD4071F10
JLCPCB Part #
C3926502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS