SG73P1JRTTD7323F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD7323F
JLCPCB Part #
C5751120
Description
-55℃~+155℃ 333mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS