SG73P1JRTTD7322F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD7322F
JLCPCB Part #
C6294888
Description
-55℃~+155℃ 333mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS