WK73S3ATTER15J
MFR.Part #
WK73S3ATTER15J
JLCPCB Part #
C4119302
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 150mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS