SG73P1JRTTD2R4J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2R4J
JLCPCB Part #
C6221226
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS