SG73P1JRTTD2372F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2372F
JLCPCB Part #
C6294820
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS