SG73P1JRTTD21R5F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD21R5F
JLCPCB Part #
C6482318
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS