SG73P1JRTTD2100F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2100F
JLCPCB Part #
C5750872
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS