SG73S2E1RTTD3160D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3160D
JLCPCB Part #
C5916379
Description
-55℃~+155℃ 1W 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS