SG73P1JRTTD1073F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1073F
JLCPCB Part #
C6678032
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS