RN73H2BTTD2700B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2700B10
JLCPCB Part #
C2574041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS