SG73P1JRTTD101J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD101J
JLCPCB Part #
C6678023
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS