SG73P1EWTTP9761D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP9761D
JLCPCB Part #
C5893355
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS