SR731JTTD2R20F
MFR.Part #
SR731JTTD2R20F
JLCPCB Part #
C3997630
Description
-55℃~+150℃ 2.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS