SG73P1EWTTP9760D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP9760D
JLCPCB Part #
C6221139
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS