SG73P1EWTTP82R0F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP82R0F
JLCPCB Part #
C4039172
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS