CFS1/4CT52R2R7J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R2R7J
JLCPCB Part #
C2613305
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS