SG73P1EWTTP822J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP822J
JLCPCB Part #
C4078043
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS