RN73H2ATTD3241B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3241B50
JLCPCB Part #
C4085361
Description
125mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS