SG73P1EWTTP122J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP122J
JLCPCB Part #
C4246624
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS