SG73P1EWTTP821J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP821J
JLCPCB Part #
C4339933
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS