RN73H1JTTD1000D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1000D25
JLCPCB Part #
C4279879
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS