SG73P1EWTTP7320D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP7320D
JLCPCB Part #
C7077480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS