RK73B1HTTC335G
MFR.Part #
RK73B1HTTC335G
JLCPCB Part #
C2575929
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS