RK73H2HTTE15R8F
MFR.Part #
RK73H2HTTE15R8F
JLCPCB Part #
C7287584
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS