SG73P1EWTTP5362F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5362F
JLCPCB Part #
C4340224
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS