RN731JTTD1740D100
MFR.Part #
RN731JTTD1740D100
JLCPCB Part #
C3975814
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS