SG73P1ERTTP512J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP512J
JLCPCB Part #
C6221081
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS