SG73P1EWTTP5102D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5102D
JLCPCB Part #
C6482200
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS