RN73H1ETTP2231B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2231B25
JLCPCB Part #
C4294497
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS