SG73P1EWTTP475J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP475J
JLCPCB Part #
C4243205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS