SG73P1EWTTP4320F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP4320F
JLCPCB Part #
C4063147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS