SG73P1EWTTP103G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP103G
JLCPCB Part #
C3918689
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS