RN73H1JTTD1740A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1740A05
JLCPCB Part #
C3916048
Description
100mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS