SG73P1EWTTP3R9J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3R9J
JLCPCB Part #
C4251544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS