SG73P1EWTTP391J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP391J
JLCPCB Part #
C4006037
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS