SG73P1EWTTP395J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP395J
JLCPCB Part #
C4308838
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS