RN731ETTP9092B50
MFR.Part #
RN731ETTP9092B50
JLCPCB Part #
C4184876
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS