RN73R2BTTD1020A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1020A10
JLCPCB Part #
C4249442
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS