RK73G1ETTP56R2D
MFR.Part #
RK73G1ETTP56R2D
JLCPCB Part #
C2580813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS