RN73H2BTTD7231F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7231F100
JLCPCB Part #
C4165014
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS