SG73P1EWTTP2941D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2941D
JLCPCB Part #
C6294716
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS