SG73P1ERTTP132G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP132G
JLCPCB Part #
C7077167
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS