SG73S2E1RTTD7320D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD7320D
JLCPCB Part #
C7312474
Description
-55℃~+155℃ 1W 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS