RN73H2BTTD1110F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1110F50
JLCPCB Part #
C4169831
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS