SG73P1EWTTP2403D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2403D
JLCPCB Part #
C5894285
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS