SG73P1JTTD7152F
MFR.Part #
SG73P1JTTD7152F
JLCPCB Part #
C4281631
Description
-55℃~+155℃ 333mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS